Co nowego w eXtronic?

Leon Instruments powstał w 2009 roku jako blog elektronika-hobbysty, kiedy jeszcze byłem na studiach. Strona ciągle ewoluowała, przekształcając się z portfolio własnych konstrukcji, w portal z licznymi kursami i poradami. Z biegiem czasu pojawiły się moduły prototypowe, później sklep na Allegro. Przez aż 7 lat strona istniała na systemie blogger.com, który mimo wielu modyfikacji stawał się coraz bardziej przestarzały i odbiegał od współczesnych standardów. Zdecydowałem wreszcie, że zamiast kolejny raz usprawniać przestarzały system - zrobię wszystko od nowa.

Zanim pokażę co nowego, ostatni raz rzućmy okiem na starą stronę Leon Instruments...

Leon Instruments pod koniec działalności

W celu zapewnienia Wam wiedzy i elementów w innowacyjny sposób, powstał nowy portal eXtronic, integrujący wszystkie kursy wraz z produktami, które sprzedawałem na Allegro. Artykułów na Leon Instruments jest prawie 200 - przeniesienie tak dużej ilości tekstów, zdjęć, linków i plików zajmie trochę czasu. Jednak już teraz najbardziej wartościowe kursy są w nowej odsłonie i dostaniecie się do nich z górnego menu.

Menu

Teorię trzeba łączyć z praktyką. Dlatego w jednym miejscu są dostępne także moduły prototypowe i elementy elektroniczne. Aby wygodnie było ich szukać, strona wyposażona jest w rozbudowany system filtrów.

System filtrów

Produkty są opisane parametrycznie, podobnie jak w TME, aby łatwo i szybko można było je porównywać i znaleźć takie, które odpowiadają Waszym potrzebom.

Parametry

Aby oszczędzać Wasze fundusze, system wyposażony jest w rabaty ilościowe - im więcej sztuk tym niższa cena. System sam udzieli rabatu specjalnie dla Ciebie!

Rabaty ilościowe

W wielu produktach znajdziecie także linki do przydatnych informacji. Oprócz standardowego datasheetu w PDF, strony produktowe zawierają mnóstwo schematów, rysunków oraz co najważniejsze - linki do kursów, które te elementy omawiają. W szczególności polecam kalkulatory, które wyliczą, jakie elementy są potrzebne. Dzięki temu nie musisz daleko szukać. Wszystko co potrzebne, jest w jednym miejscu!

Wiecej informacji o produktach

Gorąco wierzę, że nowa strona przypadnie Wam do gustu. Zmieniamy się dla Was i Wam chcemy dawać coraz więcej!

Elektronika inspirująca wyobraźnię